xero mokotów

Xero to usługa polegająca na wykonywaniu kopii tekstów lub rysunków przy użyciu kserokopiarki – urządzenia często popularnie określanego, jako „xero”. Usługa xero umożliwia szybkie wykonanie dużej liczby kopii tej samej zawartości lub kopiowanie wielu stron. Nasz punkt Xero na Mokotowie oferuje nie tylko wykonywanie kserokopii, ale również wydruków cyfrowych na maszynie Konica Minolta.

Konica Minolta to renomowany producent rozwiązań do druku, w tym urządzeń wielofunkcyjnych oraz wysokiej jakości kserokopiarek. Urządzenie Konica Minolta jest niezwykle wydaje, a zarazem skuteczne i precyzyjne w działaniu. Dzięki temu możemy zaoferować Naszym Klientom wysokiej jakości dobitki kserograficzne w przystępnej cenie. Ale nasz punkt na Mokotowie to nie tylko tanie xero, to także tani druk.

Xero na Mokotowie – zakres oferty

Punt xero ZYX na Mokotowie wykonuje odbitki kserograficzne oraz wydruki na papierze o dowolnej gramaturze do 250g. Jednocześnie obsługujemy formaty do formatu +A3. Wydruki czarno-białe w formacie A4 wykonujemy na papierach offsetowych o gramaturze 80g barwionych w masie na kolor niebieski, zielony, złoty i żółty. Większość wydruków i odbitek kserograficznych wykonujemy od ręki. Inne realizujemy na zamówienie.

Nasz Punkt Ksero stara się jak najlepiej odpowiadać na potrzeby i oczekiwania odbiorców usług kserograficznych. Dostarczamy tanie xero w wysokiej jakości na terenie miasta Warszawa, jednocześnie oferując szereg dodatkowych usług poligraficznych kierowanych do klienta biznesowego i osoby prywatnej.

W terminie 2óch dni roboczych od zlecenia wydruku wykonujemy wydruki czarno-białe do formatu 310 x 440 mm na kartonach offsetowych 160g. W ofercie posiadamy cztery kolory kartonu: niebieski, szary, zielony i żółty.

Tanie xero Warszawa, Mokotów – kontakt

Klientów zainteresowanych skorzystaniem z usług ksero lub zamówieniem wydruku cyfrowego zapraszamy do naszego punktu w Warszawie na Mokotowie. Punkt Ksero ZYX zapewnia szybką i profesjonalną obsługę. Na miejscu realizujemy zamówienia nisko- i wysokonakładowe, tym samym odpowiadając na zróżnicowane potrzeby klientów biznesowych i osób prywatnych. Zapytania oraz pliki do wydruku można również kierować na adres mailowy: biuro@zyx.waw.pl. W naszej ofercie mamy również druk plakatów, zaproszeń oraz prac.

 

xero cennik

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *