druk plakatów mokotów

Profesjonalne drukowanie plakatów

Drukowanie plakatów to wciąż popularna forma promocji i reklamy stosowana w marketingu zarówno przez międzynarodowe korporacje, jak i niewielkie firmy o zasięgu lokalnym. Plakat zwraca uwagę przechodniów, jednocześnie przekazując podstawowe informacje na temat produktu, usługi, eventu. Jego podstawowym zadaniem jest wzbudzenie zainteresowania i chęci bliższego zapoznania się z daną ofertą. W zależności od potrzeb plakaty znajdują zastosowanie w aplikacjach wewnętrznych i zewnętrznych, z powodzeniem wykorzystuje się je również do komunikacji wewnątrzfirmowej.

Profesjonalne drukowanie plakatów to usługa poligraficzna, w ramach której wykonujemy plakaty w szerokim spektrum formatów, z możliwością dodatkowego uszlachetnienia wydruku lub docięcia plakatu na niestandardowy wymiar, dzięki czemu jest on jeszcze bardziej intrygujący dla potencjalnych odbiorców. Plakaty drukujemy na potrzeby klientów biznesowych, a także instytucjonalnych, w tym jednostek kultury, każdorazowo dostosowując zakres usługi do koncepcji Klienta oraz powierzonego nam projektu.

Druk plakatów – Mokotów, Warszawa

ZYX MEDIA I POLIGRAFIA oferuje Klientom wysokiej jakości druk plakatów w różnych formatach, na papierach o zróżnicowanej gramaturze i wykończeniu. Specjalizujemy się w plakatach informacyjnych i promocyjnych, dostarczając wyroby odznaczające się precyzją wykonania – wyraźnym drukiem o dużym nasyceniu kolorów i odznaczającym się detalu. Dysponujemy nowoczesnym, w pełni wyposażonym zapleczem poligraficznym umożliwiającym drukowanie plakatów dla najbardziej wymagających klientów. Druk plakatów oferujemy już od jednego egzemplarza, każdorazowo dobierając technologię druku pod kątem uzyskania jak najlepszego efektu wizualnego w dobrej cenie.

Klientów z dzielnicy Mokotów oraz całej Warszawy zapraszamy do współpracy. Oferujemy krótkie terminy realizacji zamówień oraz gwarancję terminowości. Po uprzednim ustaleniu istnieje możliwość przesłania gotowych plakatów pod dowolny adres, nie tylko w Warszawie.

Tani Druk cyfrowy stworzył możliwości realizowania zamówień nawet 1 sztuki plakatów w formatach od A4 do B0 na papierach od 90 do 350 g .

Istnieje możliwość oprawy plakatów w listwy metalowe w kolorach złotym, srebrnym i czarnym. Dostępne są różne gramatury papieru co pozwala na dopasowanie produktu do własnych potrzeb.

Zajmujemy się również drukowaniem prac i katalogów.

druk plakatów cennik