Tani druk cyfrowy książek – pierwszy krok na drodze do promocji eksperta

tani druk cyfrowy książek
Zmiany na rynku usług poligraficznych, w szczególności ogólnodostępny tani druk cyfrowy książek doprowadziły do sytuacji, w której autorem może zostać każdy – niezależnie od zasobności portfela oraz hojności pozyskanych sponsorów. Ta pozornie niewielka zmiana uczyniła książkę nowym nośnikiem treści promocyjnych, za pośrednictwem którego – nie bez trudu, gdyż napisanie książki to niemałe wyzwanie – każdy może rozpocząć swoją drogę do budowania ekspertyzy i pozyskiwania nowych klientów. Ale udział w działaniach promocyjno-reklamowych, to nie jedyna rola, jaką spełnia nowoczesna cyfrowa drukarnia książek.

Niskonakładowy druk książek i publikacji – spełniamy marzenia

Nowoczesna cyfrowa drukarnia książek to także miejsce, nierzadko w przestrzeni wirtualnej, w którym drukujemy marzenia niezależnych autorów. Z naszą pomocą ich książki, które jeszcze do niedawna ze względu na wysokie koszty druku niskonakładowego skazane były na niebyt, wychodzą na światło dzienne i trafiają w ręce czytelników. Znając wartość tych marzeń, każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby drukowane przez nas książki cieszyły oko jakością wydruku, solidnością oprawy oraz przyjemnym w dotyku papierem, który jest drugim po treści wyznacznikiem dobrej książki.

ZYX  MEDIA  – Twoja drukarnia książek

Jesteśmy profesjonalną drukarnią cyfrową o ugruntowanej pozycji na rynku. Nasza siedziba mieści się w Warszawie (dzielnica Mokotów). Od lat z sukcesami realizujemy nisko-, średnio- oraz wysokonakładowe zlecenia na tani druk cyfrowy książek oraz inne usługi poligraficzne. Z naszej oferty korzystają:

  • klienci biznesowi dla których książka stanowi nowy kanał docierania do potencjalnych odbiorców ich towarów i usług, współpracujemy z coachami, trenerami personalnymi, a także niezależnymi ekspertami z różnych dziedzin;
  • klienci instytucjonalni dla których książka stanowi formę przekazu informacji na temat instytucji oraz jej funkcjonowania i osiągnięć, współpracujemy z instytucjami administracji państwowej, ośrodkami wychowawczo-edukacyjnymi, a także organizacjami;
  • klienci indywidualni dla których książka jest spełnieniem ich marzeń o byciu autorem.

Druk cyfrowy książek – zakres usługi

Niezależnie od przyczyn, jakimi kierujemy się zlecając wydruk książek chcemy, żeby gotowa książka dobrze się prezentowała i była wolna od błędów. Jako drukarnia książek przedsiębiorstwo ZYX Poligrafia zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych ekspertów od druku cyfrowego z wieloletnim doświadczeniem. Dodatkowo współpracujemy ze specjalistami z branży wydawniczej, przede wszystkim korektorami, którym możecie Państwo zlecić korektę publikacji przed jej wydrukiem. To wszystko sprawia, że z pełną odpowiedzialnością oferujemy Naszym Klientom profesjonalną i kompleksową obsługę, w ramach której:

  • weryfikujemy prawidłowość składu dokumentu przed drukiem,
  • zapewniamy wsparcie korektorskie,
  • zapewniamy obsługę introligatorską (klejenie książek),
  • pomagamy w wyborze optymalnych materiałów (gramatury papieru na wkład oraz oprawę książki).

Zapraszamy do współpracy.