introligator warszawa mokotówIntroligator to osoba posiadająca wiedzę oraz umiejętności umożliwiające wykonywanie opraw wyrobów poligraficznych. I choć introligatorstwo kojarzy się nam przede wszystkim z naprawą opraw starych książek, w praktyce dotyczy oprawy wszystkich materiałów wytworzonych przy pomocy maszyny drukarskiej. Introligator może zatem zajmować się nie tylko oprawą książek, ale również czasopism, materiałów poligraficznych, czy prac naukowych. Ze względu na zmieniające się technologie opraw tradycyjne usługi introligatorskie odchodzą w zapomnienie. Nie oznacza to jednak, że współczesny introligator, który na co dzień wykorzystuje w swojej pracy najnowsze zdobycze techniki odmówi wykonania naprawy zabytkowej książki czy sentymentalnego woluminu.

Introligator Warszawa, Mokotów

Jako dostawca kompleksowych usług poligraficznych ZYX MEDIA oferuje również szereg usług introligatorskich. Nasz introligator może dla Państwa wykonać oprawę:

  • różnego rodzaju publikacji (książki, czasopisma, map, planów),
  • pracy dyplomowej (licencjackiej, magisterskiej, doktoranckiej),
  • materiałów reklamowych (broszur, prospektów, katalogów produktowych),
  • albumu fotograficznego.

Jednocześnie nasz specjalista oferuje szeroki wachlarz usług z zakresu napraw starych opraw książek. Reperujemy oprawy książek o wartości historycznej i sentymentalnej, jednocześnie oferując możliwość rekonstrukcji oprawy utraconej.

Usługi introligatorskie kierujemy do klientów z całego miasta Warszawa, jak również klientów z terenu całej Polski. W przypadku oprawy druków zamówionych w naszej drukarni poligraficznej, gotowe publikacje możecie Państwo odebrać bezpośrednio w siedzibie ZYX MEDIA na warszawskim Mokotowie lub za pośrednictwem sprawdzonej firmy kurierskiej. Współpracujemy wyłącznie z rzetelnymi dostawcami usług logistycznych, co przekłada się na terminowość i bezpieczeństwo realizowanych dostaw. Zajmujemy się również drukowaniem prac, ulotek.

Na wszelkie pytania lub wątpliwości dopowiemy drogą telefoniczną (pod numerem 0-601241043) lub mailową (pod adresem biuro@zyx.waw.pl). Zachęcamy do skorzystania z profesjonalnych usług introligatorskich.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *