Tani druk cyfrowy ulotek – więcej za mniej

tani druk ulotek WarszawaWbrew przewidywaniom ekspertów od marketingu internetowego poczciwe drukowane ulotki wcale nie odeszły do lamusa i, póki co, nic nie wskazuje na to, żeby miały się tam w najbliższym czasie udać! Dlatego jeśli:

  • prowadzisz firmę o zasięgu lokalnym,
  • świadczysz usługi w oparciu o bezpośredni kontakt z klientem,
  • chcesz dotrzeć do klientów, którzy nie poszukują Twoich towarów i/lub usług online,

koniecznie sprawdź, co możesz zyskać wybierając druk ulotek w firmie  ZYX MEDIA zlokalizowanej na terenie miasta Warszawa.

ZYX MEDIA  – tani druk ulotek Warszawa

Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku. Nasza siedziba mieści się w Warszawie (dzielnica Mokotów), skąd każdego dnia rozsyłamy zamówienia do Klientów z całego kraju. Wyróżnia nas profesjonale, a zarazem indywidualne podejście do każdego zlecenia, dzięki czemu wszystkie ulotki opuszczające mury naszej drukarni stanowią najlepszą możliwą wizytówkę Twojej firmy.

Klientów zainteresowanych podjęciem współpracy z naszą drukarnią zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą na cyfrowy druk ulotek, niewielkich broszur reklamowych, wizytówek oraz innych produktów poligraficznych.

Jak działamy?

ZYX MEDIA_ obsługujemy zlecenia składane bezpośrednio w siedzibie  na warszawskim Mokotowie, jak również zamówienia dostarczane za pośrednictwem poczty elektronicznej. Dzięki temu, z zalet druku cyfrowego ulotek mogą się korzystać nie tylko Klienci z Warszawy, ale również zleceniodawcy z całej Polski.

Co oferujemy?

Ulotka to swoista wizytówka Twojej działalności, która trafia do rąk setek, a nawet tysięcy potencjalnych klientów. Dlatego powinna być estetyczna, dobra jakościowo i wolna od błędów.

W ramach usługi druku cyfrowego ulotek oferujemy:

  • możliwość konsultacji projektu z grafikiem, który zweryfikuje, czy plik został odpowiednio przygotowany do druku i umożliwi jak najwyższą jakość wydruku;
  • możliwość konsultacji z redaktorem treści, który dokona korekty treści oraz naniesie ewentualne poprawki;
  • możliwość konsultacji z ekspertem od druku cyfrowego, który doradzi wybór najoptymalniejszych rozwiązań w zakresie doboru gramatury papieru lub jego wykończenia.

Komu pomagamy?

Naszą ofertę na tani druk cyfrowy ulotek oraz wszelkich innych materiałów reklamowo-promocyjnych i informacyjnych kierujemy do zróżnicowanego odbiorcy. Z usług naszej firmy  ZYX  MEDIA korzystają przedsiębiorcy, klienci instytucjonalni, organizacje non-profit oraz organizacje charytatywne, a także klienci indywidualni. Niskie koszty druku umożliwiają przygotowanie profesjonalnych ulotek do promocji różnych eventów szkolnych – wycieczek, zawodów sportowych, wyborów samorządu uczniowskiego i innych.