pieczątki mokotów

Pieczątki tradycyjne i flash

Pieczątki oferują nam wiele korzyści – skracają czas wykonywania określonych czynności, wspierają wysiłki firmy w budowaniu rozpoznawalnej marki, pomagają w kreowaniu pozycji eksperta, ułatwiają załatwianie spraw w bankach i urzędach. Nic więc dziwnego w tym, że pieczątki wciąż są popularnym materiałem poligraficznym chętnie zamawianym przez przedsiębiorców. I choć nasze zapotrzebowanie na pieczątki firmowe i stemple zdaje się być niezmienne, zmieniają się technologie produkcji pieczątek.

Obecnie coraz więcej pieczątek wyrabia się w technologii błyskowej. Pieczątki flash są droższe od klasycznych stempli, ale w zamian oferują jeszcze większy komfort użytkowania oraz większą trwałość, co przekłada się na przedłużoną żywotność pieczątki oraz liczbę wyraźnych odbić z jednego stempla. Ponadto technologia błyskowa umożliwia wyrób bardzo małych pieczątek, które mimo kompaktowego rozmiaru gwarantują wyraźne odbitki na różnych podłożach.

Wyrób pieczątek – Mokotów, Warszawa

Jako profesjonalny dostawca usług poligraficznych ZYX MEDIA I POLIGRAFIA oferuje Klientom usługi związane z wyrobem pieczątek. Posiadamy w pełni wyposażone zaplecze umożliwiające nam wyrób pieczątek tradycyjnych oraz wyrób pieczątek w technologii błyskowej. Oferujemy zarówno proste pieczątki firmowe, jak i realizację bardziej skomplikowanych projektów. Można nam powierzyć wyrób datownika czy numeratora oraz pieczątki ze znakiem graficznym. Pieczątki automatyczne oferujemy w automatach w różnych kolorach obudowy, także z możliwością wyposażenia w poduszki o różnych kolorach tuszu. Odpowiadając na zróżnicowane potrzeby Klienta proponujemy klasyczne oprawy biurkowe, jak i kompaktowe pieczątki kieszonkowe.

Do skorzystania z usługi wyrobu pieczątek zachęcamy przede wszystkim Klientów z warszawskiej dzielnicy Mokotów. Posiadamy doświadczenie w obsłudze klientów biznesowych i instytucjonalnych. Wyrób pieczątek oferujemy również osobom prywatnym poszukującym tanich, a zarazem niezawodnych automatów i stempli do różnych zastosowań.

pieczątki mokotów cennik